Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne. Zapoznaj się z pełną treścią naszej polityki prywatności.
USZCZELNIENIA
OPIS PRODUKTU
Uszczelnienia
Różnice w wymiarach otworu bramowego magazynu i zadokowanego pojazdu ciężarowego tworzą wolne przestrzenie, które doszczelniane są przez rękawy uszczelniające. Pełnią one rolę zabezpieczającą towary przed warunkami atmosferycznymi podczas przeładunków jak również ograniczają straty energetyczne podczas dokowania pojazdów.
Opcje wykonania
PMV
Najczęściej stosowany model ze względu na swoją prostotę i funkcjonalność. Rękaw zbudowany z dwóch niezależnych ram aluminiowych połączonych za pomocą przegubowych ramion.
Podczas dokowania równoległy system prowadzeń odchyla się do tyłu, a specjalne naciągi sprężynowe wytwarzają dodatkowy docisk uszczelnienia do pojazdu. Całość okryta niezwykle odporną na rozerwanie plandeką grubości 3 mm wykonaną z PVC.
PMN
Jest to rękaw montowany bezpośrednio we wnęce budynku, tak aby nie zakłócać ciągłości fasady oraz znacząco poprawić ogólną jednorodność wizualną obiektu.
PWI
Pneumatyczny rękaw uszczelniający łączący w sobie optymalne uszczelnienie z uniwersalnością zastosowań.
Nadmuchiwane boczne i górne poduszki ściśle przylegają do pojazdu, automatycznie dopasowując się do niego i tworząc niemal hermetyczne połączenie. Idealne rozwiązanie do chłodni i pomieszczeń klimatyzowanych.
Rezultatem zastosowania tego typu uszczelnienia jest znaczna oszczędność energii, polepszenie warunków pracy i warunków sanitarnych.
PL
Zewnętrzna śluza przeładunkowa jest zadaszoną ocynkowaną ogniowo obudową, która wraz z rampą przeładunkową, bramą segmentową i rękawem uszczelniającym tworzy kompletny system przeładunkowy instalowany na zewnątrz budynku.
Śluzy znajdują zastosowanie zarówno w nowych jak i istniejących obiektach. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania zyskuje się cenną powierzchnię magazynową z jednoczesną izolacją termiczną obiektu.
Opcje dodatkowe
Standard
Standardowe rozwiązanie z nacięciami bocznymi. Sprawdza się w większości przypadków przeładunku pojazdów o typowych wymiarach.
Plandeka z dodatkowymi nacięciami bocznymi (typ T)
Plandeka dostarczona z dodatkowymi nacięciami, tworzącymi po trzy klapki z prawej i lewej strony. Zapewnia
optymalne uszczelnienie naroży pojazdu.
Plandeka nacinana (typ V)
Plandeka dostarczona z dodatkowymi nacięciami wzdłuż całej długości plandeki. Zapewnia optymalne uszczelnienie naroży pojazdu szczególnie przy dużej zmienności szerokości dokowanych pojazdów.
Plandeka z naniesionym numerem
Opcjonalne oznaczenie np. numeru doku.
Pasy najazdowe
Standardowe, białe pasy najazdowe ułatwiają dokowanie pojazdów.
Lamele usztywniające
Dodatkowe, opcjonalne elementy usztywniające plandekę boczną. Zapewniają zwiększenie docisku plandeki do pojazdu, a tym samym lepsze doszczelnienie.
Wycięcia na odboje
Opcjonalne wycięcia w bocznych plandekach zapobiegające uszkodzeniom materiału w przypadku zastosowania w doku odbojów o dużej grubości.
Rynna deszczowa
Specjalna rynna zintegrowana z dachem urządzenia zapewnia odprowadzanie wody deszczowej na boki. Zapobiega gromadzeniu się wody w strefie przeładunku.
Walce doszczelniające
Opcjonalne, elastyczne walce zapewniające dodatkowe doszczelnienie dolnych naroży rękawa PMV.
Elektryczna roleta doszczelniająca
Dodatkowa roleta doszczelniająca z napędem elektrycznym. Umożliwia obsługę pojazdów o bardzo dużych różnicach wysokości. Sterowanie bezpośrednie lub zintegrowane ze sterownikiem pomostu przeładunkowego PROM.
PLIKI DO POBRANIA